youtube logo
logo-boc
facebook-logo
English polish USA
WALUTA : EUR / PLN / USD
ZAWARTOŚĆ KOSZYKAUTWÓRZ KONTOZALOGUJ SIĘ
banner glowny
logo

CDs/DVDs/VINYLs/TAPEs/BOOKs/T-SHIRTs
ELECTRONIC,      ALTERNATIVE,      AVANT-GARDE,
AMBIENT, DRONE, INDUSTRIAL, NEOFOLK, NOISE
and more..

SKLEP MUZYCZNY

Nowości z Zoharum:
GUENTER SCHLIENZ 'Know Your New Age' CD/LP
NNHMN 'church of no religion' CD/MC
UHUSHUHU 'Bones & Drones' CD
KRYPTOGEN RUNDFUNK 'Tales from the Mirrored Spaces' CD/2CD

W ofercie nowe tytuły w dystrybucji z Databloem, Old Captain, OPN, Lumberton Trading, Zhelezobeton, Beast of Prey, Reverse Alignment...

Wciąż gorące tytuły z Zoharum:
HYBRYDS ‚Dreamscapes from a Dark Side/Voices without a Sound’ 2CD
INNER VISION LABORATORY ‘Continuum’ CD
ESCAPE FROM WARSAW ‘Materia’ / SANTA MARTA & KAROL KAROL SU/KA ‘Czas Snu’ 2CD
23 THREADS ‘I Woke Up at Dawn’ CD
GENETIC TRANSMISSION ‘Kapuke / Music For Vienna Aktionists’ CD.

Polecamy nowości Moan Msic / Ermland Productions:
SLAID 'Le Reve' CD
4672 'Aether' CD

Dostępne nowości z Winter-Light,Frozen Light, Arachnophobia...

Polecamy również inne tytuły z Zoharum:
DREN ‘time & form’ LP/CD
VIDNA OBMANA ‘Soundtrack For The Aquarium' CD
FABIO ORSI ‘Uncharted Waters’ CD
RIGOR MORTISS ‘WBREWNY’ CD
DIFFERENT STATE ‘Enormous Components of Motor Unit vol. 1’ CD

Pojawiły się w naszej ofercie: CD, MC oraz LP z Amek, Infinite Fog and Old Captain...SIEBEN - najnowszy album 'Crumbs' oraz wcześnejsze wydawnictwa są dostępne w naszej dystrybucji

Zoharum oficjalnym dystrybutorem płyty KONSTRUKTIVISTS "Anarchic Arcadia"

2016_4

O nas

Alchembria.pl to sklep internetowy należący do Zoharum, non-profitowego wydawnictwa płytowego. Co to oznacza w praktyce? Wokół Zoharum, jak i Alchembrii, skupiona jest grupa pasjonatów, których celem jest działalność kulturalna. Wszystkie zyski zarówno z naszych własnych wydawnictw, jak i przedmiotów z dystrybucji, inwestujemy w kolejne krążki oraz promocję naszych artystów. Innymi słowy, działamy profesjonalnie, lecz niekomercyjnie; naszym wyłącznym celem jest promocja ciekawych projektów artystycznych.
W ofercie Alchembrii znajdziecie wiele produktów muzycznych, przede wszystkim: płyty CD, płyty winylowe, kasety, ale także książki, gadżety muzyczne, itd.

Jesteśmy dystrybutorem kilkudziesięciu wydawnictw polskich i zagranicznych z muzykę elektroniczną, eksperymentalną, awangardową oraz alternatywną w szerokim tego słowa znaczeniu.


Zoharum – polskie wydawnictwo z muzyką eksperymentalną istniejące od 2007 roku.
Pierwotnie powstało z myślą o publikowaniu płyt zespołu Bisclaveret. Jednak bardzo szybko wydawnictwo rozszerzyło swoją formułę i ewoluowało w różnych kierunkach. Dzisiaj ich katalog to blisko 90 tytułów z muzyką ambient, industrial, experimental, electroacoustic, idm, post-rock, cold wave, minimal synth… i cały czas się rozrasta... W większości są to publikacje na nośnikach CD, ale pojawiają się również pierwsze nośniki winylowe, edycje specjalne (z dodatkami i kasetami włącznie). Wydawnictwo nie ogranicza się do jednego stylu, brzmienia, czy kierunku w muzyce. Wybierając do swojego katalogu nowe tytuły, prowadzący nim kierują się wyłącznie własnymi upodobaniami, działając niejako „ponad podziałami gatunkowymi”. Współpracują z wieloma artystami z Polski i z zagranicy.

Publikujemy zarówno debiutujące projekty, nowe albumy uznanych artystów, jak również odświeżają i przybliżają nowej rzeszy słuchaczy klasyczne i ważne dla historii muzyki niezależnej albumy. Dbają przy tym o ciekawą oprawę wizualną i estetyczną własnych produktów. Poza działalnością wydawniczą, współtworzymy razem z Beast of Prey periodyk „Hard Art”, współpracujemy przy organizacji różnych koncertów, festiwali i wydarzeń artystycznych.


Adres firmy:
New Experimental Art
Maciej Mehring
ul. E. Hoene 12/30
80-041 Gdańsk

Dalej
banner-stopka